Güney Adana Kurumsal
16/05/2013
Hemşıreler Haftasi
Hemşireler haftası etkinlikleri
Özel Güney Adana Hastanesi "Hemşireler haftası" sebebi ile yeryüzünün melekleri hemşirelerimizin hemşireler haftasını kutladı. hastanemiz bünyesinde çalışan hemşireler yönetim tarafından ziyaret edilerek çiçek ve çikolata ikram edildi. hemşireler haftaları kutlandı.

16/05/2013
Annem Ve Ben Resım Sergısı
Özel Güney Adana Hastanesi
lobisinde gerçekleştirilen "ANNEM VE BEN" Resim sergisi sergilenmeye devam ediyor. Anneler günü sebebi ile hastanemiz çocuk hastalıkları servisinde yatmakta olan anneler ve çocukları ,güney adana hastanesine gelen anneler ve çocuklarının resimleri sergilendi.

16/05/2013
Anneler Günü
Özel Güney Adana hastanesi
kafeteryasında düzenlenen "Annneler günü "kutlama etkinliği anne ve çocuklarının katılımı ile pasta kesilerek gerçekleştirildi,hastanemizde doğum yapan annelerinde davet edildiği organizasyonda hastanede tedavi amaçlı bulunan ve yatış katlarında yatan tüm annelere çiçek ve çikolata ikram edildi.Anneler bu özel günde kendilerini unutmayan güney adana hastanesine teşekkür ettiler.

29/04/2013
Halksağliği Tarama Günlerı
HALK SAĞLIĞI TARAMA GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ
Seyhan kaymakamlığı , Güney Adana hastanesi ve Seyhan toplum Sağlığı merkezinin koordinesinde gülbahçesi muhtarlığında halk sağlığı tarama günleri kapsamında doktorlar ve hemşireler eşliğinde gerçekleştirilen “Tansiyon ve şeker “taraması bölge halkının katılımıyla yoğun talep görmeye devam ediyor. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar,Seyhan ilçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Zengin Güney Adana hastanesi başhekimi Dr.Salim Canoğulları, Güney Adana hastanesi halkla ilişkiler yönetiminden Haydar Çağlar ve seyhan kaymakamlığı yetkililerin katılımıyla gerçekleşen tansiyon ve şeker taramasında yöre halkı yoğun ilgi gösterdi. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar, projenin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Güney Adana hastanesi ve seyhan toplum sağlığı merkezi yöneticilerine teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen tarama günlerinin önümüzdeki günlerde farklı mahallelerde devam edeceği bildirildi.

24/04/2013
Gelecek Kuşaklarin Umudu çocuklar
23NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KUTLAMALARI
Özel Güney Adana hastanesi bünyesinde bölge halkının katılımıyla gerçekleştirilen “ Çocuk Bayramı Etkinliği “coşkuyla kutlandı. Gelecek kuşakların umudu , güvencesi olan çocuklarımız ve aileleri müzik eşliğinde yapılan animasyon gösterilerini izlediler. Akdeniz anaokulu öğrencilerinin sergiledikleri oyunlar büyük ilgi topladı. Bölge halkının yoğun katılımı ile hastane lobisinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklarımız gönüllerince eğlenerek, bayramlarını kutladılar. Animatörler çocuk servisinde tedavi gören çocukları ziyaret edip, onlara morel desteği verdi. Organizasyona katılan hasta ve hasta yakınları bu etkinlikten duydukları memnuniyetlerini yönetime teşekkür ederek dile getirdiler.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri