Güney Adana Kurumsal
16/05/2013
Anneler Günü
Özel Güney Adana hastanesi
kafeteryasında düzenlenen "Annneler günü "kutlama etkinliği anne ve çocuklarının katılımı ile pasta kesilerek gerçekleştirildi,hastanemizde doğum yapan annelerinde davet edildiği organizasyonda hastanede tedavi amaçlı bulunan ve yatış katlarında yatan tüm annelere çiçek ve çikolata ikram edildi.Anneler bu özel günde kendilerini unutmayan güney adana hastanesine teşekkür ettiler.

29/04/2013
Halksağliği Tarama Günlerı
HALK SAĞLIĞI TARAMA GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ
Seyhan kaymakamlığı , Güney Adana hastanesi ve Seyhan toplum Sağlığı merkezinin koordinesinde gülbahçesi muhtarlığında halk sağlığı tarama günleri kapsamında doktorlar ve hemşireler eşliğinde gerçekleştirilen “Tansiyon ve şeker “taraması bölge halkının katılımıyla yoğun talep görmeye devam ediyor. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar,Seyhan ilçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Zengin Güney Adana hastanesi başhekimi Dr.Salim Canoğulları, Güney Adana hastanesi halkla ilişkiler yönetiminden Haydar Çağlar ve seyhan kaymakamlığı yetkililerin katılımıyla gerçekleşen tansiyon ve şeker taramasında yöre halkı yoğun ilgi gösterdi. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar, projenin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Güney Adana hastanesi ve seyhan toplum sağlığı merkezi yöneticilerine teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen tarama günlerinin önümüzdeki günlerde farklı mahallelerde devam edeceği bildirildi.

24/04/2013
Gelecek Kuşaklarin Umudu Çocuklar
23NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KUTLAMALARI
Özel Güney Adana hastanesi bünyesinde bölge halkının katılımıyla gerçekleştirilen “ Çocuk Bayramı Etkinliği “coşkuyla kutlandı. Gelecek kuşakların umudu , güvencesi olan çocuklarımız ve aileleri müzik eşliğinde yapılan animasyon gösterilerini izlediler. Akdeniz anaokulu öğrencilerinin sergiledikleri oyunlar büyük ilgi topladı. Bölge halkının yoğun katılımı ile hastane lobisinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklarımız gönüllerince eğlenerek, bayramlarını kutladılar. Animatörler çocuk servisinde tedavi gören çocukları ziyaret edip, onlara morel desteği verdi. Organizasyona katılan hasta ve hasta yakınları bu etkinlikten duydukları memnuniyetlerini yönetime teşekkür ederek dile getirdiler.

22/04/2013
23 Nısan Çocuk Bayrami
.
.

13/04/2013
Öğrencilerin Bahar Etkinliği
Akdeniz
anaokulunun düzenlemiş olduğu bahar etkinlikleri bünyesinde düzenlenen organizasyon öğrenci ,veliler ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Özülkü şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Esra Özülkü , Başhekim Salim Canoğulları, mali ve idari direktör Aysema Güneş, Acil sorumlusu Mehmet Gül, Halkla ilişkiler departmanı ve Yönetimi temsilen Haydar çağlar katıldı.öğrencilerin gösterilerinin ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu. Esra Özülkü Anaokulu öğrencilerimizi düzenledikleri bu güzel aktiviteden dolayı kutluyorum ,okul yönetimine bölgemize kazandırdıkları bu güzel okul için teşekkür ederek özülkü grup olarak her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri