Güney Adana Kurumsal
19/07/2013
Yangın Tatbikatı
Güney Adana Hastanesi
iş güvenliği eğitimleri kapsamında iş güvenliği uzmanı Ali minik yönetiminde hastane çalışanlarına yangın tatbikatı gerçekleştirildi. hastane bahçesinde gerçekleştirilen tatbikat personelin yanı sıra vatandaş tarafından da ilgiyle izlendi. herhangi bir yangın durumuyla karşılaşılması halinde yangın tüpüyle ilk müdahale yöntemleri konusunda bilgiler aktarıldı.

18/07/2013
Endeskopik Ameliyatlar
laparoskopik ameliyatlar
hastanemizde Uzm. cerrahlarımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

18/07/2013
Alerji Ve Hastaliklar
ÇOCUK HASTALIKLARI UZM.
.

20/06/2013
Yaz Aylarında Nasil Beslenmelı?
Yaz aylarında tüketilen gıdalar
hem yazı daha sağlıklı geçirmek hem de ideal kiloyu korumak açısından önemlidir. Ayrıca yaz aylarında tükettiğimiz meyve-sebzeler başta kanser, kalp ve sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesinde, kan şekerinin düzenlenmesinde, kabızlığın engellenmesinde önemli rol oynamaktadır. Yazın kalp hastalıklarının önlenmesinde çok önemli role sahip antioksidanlardan zengin meyve ve sebzelerin tüketilmesine de özen göstermeliyiz. Yeşil biber, maydanoz, çilek, erikte bol miktarda bulunan C vitamini, yumurta, süt ve türevleri, havuç, kayısı gibi besinlerde bulunan A vitamini ve tahin, kuru baklagil, fındık, badem gibi yağlı tohumlarda bol miktarda bulunan E vitamini antioksidandırlar. Bu gıdalar sıkça tüketildiğinde damar sertliğini, yani damarlardaki kireçlenmeyi önlemektedir. Örneğin, kalp hastalıkları ve kansere karşı koruyucu özelliği olan siyah üzümün tüketilmesini öneriyoruz.

14/06/2013
Babalar Günü
BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Toplumsal yapımızın temel kurumlarından olan ailenin huzuru ve mutluluğu için emek harcayan babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmeyi amaçlarlar. Ailesi için maddi ve manevi tüm imkânları sonuna kadar seferber eden, yaşama tecrübeleriyle bizlere her zaman yol gösteren Babalarımızın babalar gününü kutlar, aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileriZ

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri